Hakkımızda

Filtromesh, sıvı-katı filtrasyonu ve katı-gaz filtrasyonu ile ilgili olarak müşterileri için çözüm odaklı çalışan bir firmadır.

Filtrasyon uzmanlarımız, üretim verimliliğinizi arttırmak için, tesisinizi ziyaret ederek prosesinize en uygun filtre bezini seçmeye hazırdır.

Yapacağımız çalışma sonunda, tavsiyelerimizi ve teklifimizi içerecek bir raporla firmanıza en uygun filtre bezi çözümümüzü size sunacağız.

Böylelikle, filtrasyon konusunda en optimum bezi kullanarak, işletme ve sarf malzeme kullanımınız azalacaktır.

Firmamız sektörde spesifik çözümleri ve dinamik yapısıyla dikkat çeken, her türlü yeniliği yakından takip eden ve vizyonu dahilinde kısa zamanda takip edilen firma noktasında olmayı hedeflemiş ve aktüel yaklaşımları ile müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir.

Filtromesh, modern üretim anlayışına sahip yetişmiş iş gücü ve tecrübeli teknik kadrosu ile müşterilerimize sonsuz seçenek ve sorun çözme odaklı hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Sürekli yenilik parolasına sahip yönetim anlayışı ile filtrasyon sektöründe çalışmalarını çeşitlendirerek sürdürmeye devam edecektir.Çeşitli prosesler üzerindeki derin bilgisi ve geniş ürün yelpazesi ile Filtromesh Filtrasyon Kimya, Madencilik, Gıda, İlaç, Atık Arıtma, Metal Sanayi, Otomotiv gibi çeşitli endüstrilerde bulunan müşterilerine hizmet etmektedir.

Vizyonumuz,

  • Müşterilerimize derin proses bilgimiz ve geniş ürün yelpazemizle filtrasyon ihtiyaçları için çözüm ortağı olmak.
  • En yüksek kalite ve değerdeki ürün ve hizmeti müşterilerimize sunarak, filtrasyon ve proses konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak.
  • Sektör liderliği ve yenilikçi anlayışımızla , gelecek için inovatif ürünler geliştirmek.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçları için optimum çözümler sunarak, üretim verimliliklerini arttırmak,  üretim ve sarf malzeme ihtiyaçlarını düşürmek.

 


Filtromesh, sektör ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermeye hazırdır.